Transferchain, 55 milyon TL değerleme ve yatırım alanı ile dört Türk girişimcinin blockchain tabanlı bulut girişimi olarak 2018 de kurulmuştur. 2021 yılı itibariyle masaüstü uygulaması yanı sıra android ve ios uygulamalarını çıkaran firma reklam çalışmalarına daha bir hız vererek Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile katılacakları bir kongre için iletişime geçen Transferchain, kendileri için en uygun,  dikkat çekici ve her zaman kullanıma uygun display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın yurt dışından ithalatını yapmış olduğu roll up banner (roll banner) reklam sektörünün uzun zamandan beri önemli çalışmalarından olan reklam ürünü olarak göze çarpmaktadır.

Roll up banner (roll banner), alüminyum gövde içersin de makara sistemi olan basılı görseli içine sararak muhafaza ederek, defalarca açılıp kapatılarak tekrar tekrar kullanımı sağlayan kurulumu ve taşıma kolaylığı bir ürün olarak ifade edilmektedir.

Birka Reklam olarak tasarım ve montajını yapmış olduğumuz roll up banner (roll banner) çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Transferchain firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.