Uplookers, markaların kişilerin ve toplulukların hayallerini gerçekleştirmek için yaratıcılık gücü ve yetenekli yaratıcıların, sanatçıların ve düşünürlerin bir araya geldiği kolektif bir topluluk olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile,  Carwizz oto ekspertiz firması için iletişime geçen Uplookers Carwizz oto ekspertiz’in katılacağı bir etkinlik için en uygun çarkıfelek seçeneği olan ahşap ayaklı çarkıfelek ile ilgili tasarım ve üretim konusunda Birka Reklam’ın desteğini almıştır.

Birka Reklam olarak müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi ürün garantisiyle sunmakta ve yirmi yılı aşkın süredir müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine, uzun vadede kazandıran kaliteyi, ideal bir maliyetle sunmayı amaç edinmişizdir.

 

Bu anlamda, Uplookers firmasının müşterisi Carwizz oto ekspertiz için, 18mm mdf lam üzeri alt sandık, flands vasıtası ile sandığa montajı şık başlıklı vidalarla sağlanan alt kısım ve cnc tezgahında kesilmiş 188mm mdf lam 2mm pvc bant ile çark üzerindeki görsellerin dijital baskı şeklinde yapılmış 70cm çapında ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için üretim sağlamışızdır.

 

Birka Reklam olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Uplookers firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.