Türkiye’nin en büyük banyosu olan Banyo Trendy, banyo aksesuarları, banyo dolap modelleri, mutfak ürünleri ve armatürleri ile Türkiye harici tüm dünyaya sorunsuz hizmet ve teslimat ile var olduğu sektörde göze çarpmaktadır.

10 yılı aşkın süredir, İstanbul Ataşehir’de banyo dekorasyonu başta olmak üzere müşterilerine hizmet veren Banyo Trendy, Birka Reklam ile katılacağı fuar ve seminerler için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmalarından ahşap ayaklı çarkıfelek için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden ahşap ayaklı çarkıfelek ürünü ile ilgili teknik özellikleri için detaylı bilgi alan Banyo Trendy yetkilileri, ayrıca Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanın görsel çalışmalarından da yararlanmıştır.

Tecrübeli montaj ekibimiz sayesinde kısa sürede üretim ve sorunsuz montaj ve teslimat ile müşteri memnuniyetini sağladığımız Banyo Trendy firmasına, Birka Reklam’ın çarkıfelek seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmalarıyla ilgili tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.