1989 yılından beri iş makinaları yedek parça satışı konusunda faaliyet gösteren Uygunlar, temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası hizmetleri ile birlikte ikinci el satışları ile müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

Birka Reklam ile katılacakları bir organizasyon için iletişime geçen Uygunlar, promosyon dağıtımı ve organizasyonda yer alan kişilerin dikkatini çekmek için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için anlaşma sağlamıştır.

Uygunlar tarafından beğenilen çarkıfelek modellerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek, 70cm çapında, 2 kademeli ayarlanabilir yükselti, cnc tezgâhında mdf lam kesimi yapılarak demir ayaklı ve çark üzeri dijital görsel baskı şeklinde üretilmektedir.

Display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek için tasarım, üretim ve montaj kısmında Birka Reklam’dan destek alan Uygunlar firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür eder, tekrar farklı reklam çalışmalarından görüşmeyi temenni ederiz.