Dünya çapında kendilerini müşteri katılım şirketi olarak tanımlayan Verınt, kurumlar genelinde iş, veri ve deneyimleri birbirine bağlayarak dünyadaki pek çok firmanın kalıcı müşteri ilişkileri kurmasında yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de de Barış Özdemir öncülüğünde İstanbul Ataşehir’de Verınt Turkey olarak hizmet veren kurum, kriz anlarında yaratıcı düşünmenin ve farklı organizasyonlar ile yönetimsel ihtiyaçların öne çıkmasını sağlamaktadır.

Verınt Turkey, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve dünya standartlarında hizmet ve ürün kalitesini benimseyen Birka Reklam ile internet üzerinden display ürünler seçeneklerini incelerken rast gelmiştir.

Verınt Turkey, Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden yurt dışından ithalatını yaptığımız reklam sektörünün en önemli ve en çok tercih edilen ürünlerinden olan roll up banner (roll banner) için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak, müşterilerimizin genellikle fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda tercih ettiği alüminyum iskeletli roll up banner (roll banner) üzerine istemiş olduğunuz görseli yerleştirerek reklam alanı oluşturduğumuz display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmalarının üretimi ve teslimatı için Birka Reklam’ı tercih eden Verınt Turkey’ê tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.