1995’ten bugüne geniş ürün yelpazesi ile birçok kurum ve kişiye reklam hizmeti veren Birka Reklam, dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümlerle de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi her zaman başarmıştır.

Birka Reklam dijital baskı hizmetlerinin kapsadığı tüm alanlarda hizmet vermekle beraber, araç giydirme, cephe giydirme, display ürünler, tabela sistemleri de olmak üzere reklam sektöründe ki tüm ürünlerin projelendirilip üretilmesini sağlamaktadır.

Bir üretim atölyesine sahip Birka Reklam ayrıca hayalinizdeki ürünü istediğiniz şekilde tasarlayıp üretme konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Birka Reklam’ın uygulama örnek seçeneklerinden creative çalışmalar olarak ifade ettiğimiz bu üretimler için en son yaptığımız yangın tüpü muhafazası, kurumsal müşterilerimiz bakımından oldukça rağbet görmektedir.

Özellikle yangın tüplerinin yerde korunaksız ya da duvara asma imkânı olmadığı durumlar için yangın tüplerine kolaylıkla ulaşılmasına ve kullanımına imkânı veren yepyeni bir tasarımı olan yangın tüp muhafaza dolap çalışmaları için  Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.