2003 yılından itibaren makinacılığın en önemli unsurunun kullanılan malzemenin kalitesi olduğunu benimseyerek 26 farklı ülkeye ihracat yapan Yazıcı Transfer Makina, Birka Reklam’ın Ümraniye’de ki satış ofisini ziyaret ederek araç giydirme çalışmaları ile ilgili iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme ile ilgili detaylı bilgi alan Yazıcı Transfer Makine yetkilileri, Birka Reklam’ın Keyap’taki binasında yer alan teşhir katında gelecekte ki reklam süreçlerinde yararlı olabilecek tabela, display ürün seçeneklerini de detaylı inceleme fırsatına sahip olmuştur.

Birka Reklam geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti en iyi kalite ile sunmak için çalışmakta,  bu anlamda her gün yeni bir teknoloji ve ürün sunumlarıyla kendini geliştirmektedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam ile, araç giydirme çalışmaları için anlaşma sağlayan Yazıcı Transfer Makine, araçlarının hareket halindeyken en etkili reklam yöntemlerinden biri olan araç kapı sticker uygulamaları için Birka Reklam’ın grafik ve montaj ekibi ile iş birliği yaparak kısa sürede araç giydirme süreçlerini tamamlamıştır.

Araç giydirme sonrası yapılması gereken araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da,  Birka Reklam müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alan Yazıcı Transfer Makinaya,  Birka Reklam’ı araç giydirme çalışmalarının üretim ve montaj işlemlerinde tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.