‘ Söz verdiğimiz gibi’ sloganıyla 1982 yılında genel merkezi İstanbul olarak Arıkanlı holding tarafından kurulan Yurtiçi Kargo, Türkiye genelinde 81 ilde ve K.K.T.C. ‘de olmak üzere toplamda 900 şubesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmakta ve dağıtım ağını genişletmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, müşterilerine hizmet götürdükleri araç ve hizmet sundukları ofislerinde ki reklam çalışmalarına da büyük özen gösteren Yurtiçi kargo İmes şubesi, bu anlamda Türkiye’nin en köklü reklam üretim ve uygulama firması olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama uygulaması ile ilgili kendileri için en uygun cephe giydirme malzemesini, Birka Reklam garantisi ve Birka Reklam’ın deneyimli montaj ekibinin hızlı ve kaliteli uygulaması ile kısa sürede teslim almıştır.

Birka Reklam olarak genel olarak kompozit yüzey ve kör noktalara uygulanan cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Yurtiçi kargo İmes şubesine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.