Türkiye’nin en iyi süt hayvan ırkı Biga’da olduğu için fabrikası Biga-Çanakkale’de kurulan Zinde Süt’ün, İstanbul Başakşehir’de de deposu bulunmaktadır.

Zinde süt var olduğu süt sektöründe öncü köy ürünleri üreticisi olmak için 1992 yılından beri büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ürünün kalitesi kadar ürün tanıtımının da önemini bilen Zinde Süt yetkilileri araç giydirme çalışmaları için 25 yıldır araç giydirme sektörünün öncüsü Birka Reklam ile çalışması tesadüf değildir.

Birka Reklam’ın müşteri hizmetleri ile iletişime geçen Zinde Süt yetkilileri,  araç giydirmede reklamın etkisini arttırmak için gereken tüm detayları öğrendikten sonra araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirmede yasal işlemler, araç giydirme montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili detayları da aldıktan sonra üretim ve montaj planlaması ile bilgilendirilen Zinde Süt araç giydirme çalışmaları için en kısa zamanda onay vermiştir.

Birka Reklam garantisi,  tecrübeli montaj ekibinin çalışmaları ile sorunsuz tamamlanan araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme işlemleri için Birka Reklam’ı tercih eden Zinde Süt firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.