Türkiye’de pek çok firmaya kurumsal tanıtım çözümleri sunan A4 Grafik, kurumsal tanıtım ve marka bilincinin önemi artıkça firmaların çözüm ortağı olarak pek çok yeni fikirler ile müşterilerinin başarılı markalar olma yolundaki uygulamalarıyla önlerini açmaktadır.

Marka oluşturmada müşteri odaklı çalışmalarının önemini bilen A4 Grafik, müşterilerini dinleyip, planlama yapıp müşterileri için en uygun uygulamayı seçmektedir. İşte bu noktada müşterilerinin bazı display ürün taleplerinde Birka Reklam’ın kaliteli hizmet, uygun maliyet ve hızlı teslimatını dikkate alarak kendilerine çözüm ortağı olarak seçmiştir.

Birka Reklam’ı internet üzerindeki araştırmaları ve referanslarına bağlı olarak değerlendirip seçen A4 Grafik, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünü çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile fuarlarda müşterilerinizin dikkatini çekmek, ofisinizde çalışma arkadaşlarınızı motive etmek, promosyonların dağıtımını daha da eğlenceli hale getirmek için müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz çarkıfeleklerimiz alternatifli ürün detay ve ebatlarda yapılmaktadır.

Display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmalarımızdan ahşap ayaklı çarkıfelek ürünün üretimi hakkında destek verdiğimiz A4 Grafik’e, Birka Reklam olarak tasarım, üretim konularında kaliteden ödün vermeksizin en hızlı şekilde teslimatını yaptığımız ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.