Çalışma hayatına başladığımız 1995’ten bugüne kadar geniş bir ürün yelpazesi ile birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam, her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön palana çıkarmıştır.

Birka Reklam bugün, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi, hizmet kalitesi,  uygun maliyetleri ve profesyonel çözümleri ile 250 den fazla kurumsal ve parkende müşterisi tarafından tercih edilmektedir.

Afyonkarahisar Ortaç Sucukları, diğer pek çok müşterimiz gibi internet yayınları bakımından oldukça aktif olan Birka Reklam ile display ürünlerinden  tanıtım(tattırma) stant çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Display ürün seçeneklerinden yerli üretim olan tanıtım (tattırma) stantları tamamen plastikten üretilmektedir. Tanıtım(tattırma) stantları demonte olması ve kurulum kolaylığından dolayı rahatlıkla her yerde kullanılabilmektedir.  Taşıma çantası içersin de tanıtım(tattırma) standın ana gövde, alınlık, alınlık çubukları ve raf bölümleri mevcuttur.

Dış mekân hava şartlarında oldukça rahat kullanılabilen, üzeri görsel ile kaplanan ve monte şeklinde tekerlekleri bulunan tanıtım(tattırma) stantlarının kurulumu 3 dakika gibi kısa bir sürede yapılabilmektedir.

Genelde ürün tattırmalarda, marketlerde, fuarlarda, açılışlarda, broşür dağıtımlarda kullanılan tanıtım(tattırma) stant çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım departmanından da destek alan Afyonkarahisar Ortaç Sucukları firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.