Katar’ın en büyük yerel gıda ve süt ürünleri üreticisi olan Baladna, tarım şirketi olarak var olduğu sektörde dünya çapında göze çarpmaktadır.

Zengin Arap mutfağına ilgi duyan Arap ve Avrupalı müşterilerinin taleplerini karşılamak için kurulan Baladna’nın orta doğu merkezi Türkiye’dedir.

Türkiye’nin büyük şehirlerine yayılmış 10 şubesi ve acentesi bulunan Baladna, binlerce satış noktasında hizmetlerinin daha doğru tanıtılması ve promosyon dağıtımlarının daha eğlenceli olması için Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için iletişime geçmiştir.

İnternet üzerinden konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayan Baladna, kendileri için en uygun ürün olan display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın çarkıfelek uygulamalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek 70cm çapında dijital baskı ve 2 kademeli yükseltmesiyle yer aldığı seğmendin en uygun maliyetli ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu anlamda kısa sürede tasarım, üretim ve teslimat sağlanan teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Baladna firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.