Baydöner Türkiye’nin en iyi bilinen yemekleri arasında bulunan İskender dönerin satış ve uygun şekilde sunumunu yapmak için 2006 yılında kurulmuştur. Franchising yöntemi ile de hizmet verdiği il sayısını hem de mevcut hizmet verdiği illerdeki şube sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden Baydöner var olduğu gıda sektöründe yerini her geçen daha da güçlendirmektedir.

Birka Reklam ile müşterilerinin dikkatini çekmek, promosyon tanıtımlarını daha eğlenceli kılmak amaçlı display ürünler seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Baydöner yetkilileri, Birka Reklam’ın teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışması için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

‘Çarkıfeleklerimiz müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile satışa sunduğumuz çarkıfelek ürünlerimiz müşterilerimizin taleplerine istinaden çeşitli ölçü renk ve teknik özellikte yapılabilmektedir.

Teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışması hem üretim süreci hem de kalite anlamında en çok tercih edilen çarkıfelek ürünlerimizden olup, display ürün seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ın prosfesyonel grafik tasarım ve deneyimli montaj ekibimizden destek alan Baydöner firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.