Blain Hydraulics GmbH Şirketi 1971 senesinde Roy W.Blain tarafından Heilbronn’da kurulmuştur. Dünya çapında hassas asansör kontrol valfleri imalatçısı olarak tanınmaktadır.

Türkiye ve Orta Doğu pazarlarında daha da aktif hale gelmek amacıyla Ekim 2018 de Blain-Türkiye faaliyete geçmiştir.

Blain firması 2018’den beri Türkiye’de ki gelişimlerini seminer, tanıtım ve fuarlarla da pekiştirmektedir. Yakın zamanda katılacakları fuar ve Almanya’dan gelecek misafirleri için araç giydirme çalışmalarına önem veren Blain-Türkiye yetkilileri, araç giydirme çalışmaları için konunun uzmanı ve ilklerinden olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili detaylı bilgileri Birka Reklam’ın tecrübeli satış ve pazarlama uzmanlarından alan Blain-Türkiye yetkilileri, araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın tecrübe ve kalitesine güvenmiştir.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ve araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Blain-Türkiye’ye tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.