Koç Grubu’nun tanı pazarlama ve iletişim hizmetler A.Ş’ye ait uygulaması olan Chippin, 2016 yılı itibariyle hayata geçmiş ios ve android market uygulamalarında kullanılan bir platformdur.

Her ödemede geri kazandıran uygulama olarak ulaşmak istediğiniz ürün ve deneyimlere kolayca sahip olmanızı sağlayan ücretsiz ve Koç Grubu garantisinde hizmet veren Chippin, katılacağı organizasyon, sunum ve fuarlar için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ı hem Koç Grubu’nun çözüm ortağı, hem de müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kalitesinden dolayı tercih eden Chippin, talep ettikleri display ürün seçeneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünleri ve yine müşterimizin talepleri doğrultusunda taşıma kolaylığı için özel üretilen taşıma çantaları kendilerine belirtilen süreçte hazırlanıp teslim edilmiştir.

Birka Reklam’ın grafik departmanı tarafından görsel çalışmaları hazırlanıp profesyonel montaj ekibimiz tarafından uygulaması yapılarak teslimatı sağlanan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için tercih eden Chippin ve farklı diğer reklam çalışmalarında Koç Holding bünyesinde yer alan tüm şirketlere Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

Bu vesileyle Birka Reklam olarak 26 yıllık tecrübemizle kurumsal ve perakende müşteri çoğunluğuyla sektörün lideri olmaktan ve kalitemizle ilk tercih olarak görülmekten Birka Reklam ailesi olarak mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.