Clinicexpert, hastaları için doğru tedavi yöntemlerini belirleyerek hastalarını güvenilir sağlık kurumları ile buluşturan uluslararası hizmet veren bir sağlık kuruluşu olarak İstanbul’da yer almaktadır.

Sağlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Clinicexpert,  kapsamlı hizmet ağı ile hastalarının tedavi süreçlerinin en huzurlu ve güvenli şekilde geçirmelerine destek vermektedir.

Clinicexpert, Birka Reklam ile katılacağı bir fuar için display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ile ilgili internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Katılacakları fuarda müşterilerinin ve müşteri potansiyeline sahip kişilerin dikkatini çekmek için talep ettikleri çarkıfelek ürünü çalışması için, konusunda uzman müşteri temsilcileriyle kendileri için en uygun olan ahşap ayaklı çarkıfelek ile ilgili hem fikir olup tercihte bulunmuştur.

Birka Reklam olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modelleri üretimi yaptığımız çarkıfelek seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek ve 70cm çark ile tasarım ve üretimini sağladığımız çarkıfelek uygulaması için Birka Reklam’ı tercih eden Clinicexpert firmasına tercihlerinden dolayı Birka reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.