Delmar Academy,2022 yılından itibaren ISO 23678’e uygun başlangıç seviye 1-2 teknik programları sunan merkezi olmayan denizcilik platformu olarak göze çarpmaktadır. Tüm eğitim amacı servis mühendislerinin yetkinliğini geliştirerek şirketlerin büyümelerine katkıda bulunmak olan Delmar Academy, Birka Reklam ile katılacakları bir seminer öncesi internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın display ürünlerinden ahşap ayaklı çarkıfelek çalışması için iletişime geçen Delmar Academy, kendileri için en uygun teknik özellik ve boyutlara uygun seçeneği Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinin yönlendirmesi ile kısa sürede hazırlatmıştır.

Çarkıfelek-hediye çarkları,  genelde fuarlarda müşteri dikkatini çekmek, ofisteki çalışma arkadaşlarınızı motive etmek, promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için tercih edilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli üretimi sağlanan çarkıfelek ürünleri için ister 0216 3143600, ister 0507 8489670 nolu WhatsApp telefon hatlarımızdan yardımcı olmaktayız.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek’in tasarım ve üretim konusunda destek verdiğimiz Delmar Academy firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.