Teknolojik çözümleri ile evrensel olarak tanınan bir yatırım şirketi olan Prive Holding bünyesinde yer alan E.med, her yerden sanal bakım projesi ile ‘sağlığın yenidünyası’ sloganıyla sağlık sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Hastalıkları taramak, test etmek ve tedavi etmek için evde sağlık her yerden sanal bakım fikri ile dikkat çeken E.med, Antalya uluslararası fuar ve kongre merkezinde bulunan stantları için,  potansiyel müşteri adayları ve var olan müşterilerinin dikkatlerini çekmek,  promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmalarından 100cm çapında çarkıfelek ürününü kullanmayı tercih etmişlerdir.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen E.med satın alma yetkilileri Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcilerinden aldıkları bilgi ve yönlendirmelerine istinaden ahşap ayaklı çarkıfelek için Birka Reklam ile el sıkışmıştır. Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından baskı ve görüntüleme konusunda da destek alan E.med firmasına,  yine konusunda uzman montaj ekibimiz kaliteli baskı ve uygulamasıyla ivedi olarak işlerini teslim etmiştir.

Birka Reklam’ın display ürünlerinden çarkıfelek seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden E.med yetkililerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.