2020 yılında kurulan Extranetwork, otel ve mülk yönetimini akıllı ve kolay hale getiren, otellerin çevrimiçi varlıklarını ve marka bilinirliğini arttırmaya, sahip oldukları kanalları daha genişleterek daha fazla müşteri çekmelerine ve işletmelerin gelir-karlılıklarını arttırmaya yardımcı olan bulut tabanlı bir kanal yönetim platformu olarak göze çarpmaktadır.

İnsanları gönüllü olarak belirli bir düşünceye yöneltmenin, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmenin önemini bilen ve bunu da sadece reklam ile yapılabileceğini inanan Extranetwork, zamanımızın en iyi reklam aracı olan araç giydirme çalışmaları için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirme montaj şekli ve ömrü, araç giydirme grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi alan Extranetwork yetkilileri,

Firma araçları üzerine araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamasını tercih etmişlerdir. Bölgesel araç giydirme uygulamalarında firma logo ve unvanının yanı sıra herhangi bir imaj da paylaşılabilmektedir.

Birka Reklam olarak profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı –üretim, 3M baskı malzemesi ve tecrübeli montaj ekibimiz tarafından Birka Reklam garantisi ile araç giydirme işlemlerini tamamladığımız Extranetwork firmasına Birka Reklam ailesi olarak tercih ve güvenlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.