2010 yılında kurulan Film Evi Medya, müşterilerine prodüksiyon, post prodüksiyon ve kreatif alanlarında hizmet vermektedir. Birçok televizyon kanalında yapımcılığını üstlendiği başarılı programlara imza atan Film Evi Medya,  butik hizmet ajansı anlayışıyla var olduğu medya sektöründe başarıları ile ön plandadır.

2015 yılı itibari ile ulusal ve yerel firmaların çoğuna medya planlama ve satın alma konularında hizmet vermeye de başlayan Film Evi Medya,  bu anlamda Tümev AVM için display ürün araştırmaları esnasında Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçerek çözüm ortağı arayışını olumlu anlamda tamamlamıştır.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları için konusunda uzman müşteri temsilcilerinden kendileri için en doğru ürün seçimi ile ilgili destek alan Film Evi Medya, çarkıfelek ürününün kullanım alanı ve görünürlüğüne istinaden kendileri için en uygun olan ahşap ayaklı çarkıfelek çalışması için onay vermiştir.

Çarkıfelek seçeneklerinden 70cm çapında ki ahşap ayaklı çarkıfeleği tercih eden Film Evi Medya tasarım konusunda Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından yine uygulama için de konusunda uzman montaj ekibinden destek almıştır.

Kısa sürede üretim ve teslimat sürecini tamamladığımız Film Evi Medya firmasına display ürünler seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları ile ilgili Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.