2007 yılında İstanbul da kurulan Frekans Elektrik, elektrik sektöründe müşterilerine elektrik mühendisliği, proje ve uygulama alanlarının tesisat hizmetlerinde destek vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeni fikirlere açık başarıya odaklanmış bir firma olarak var olduğu sektörde yerini sağlamlaştıran Frekans elektrik, araç giydirme çalışmaları için 27 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçenekleri ile ilgili Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede kullanılan folyo, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında detaylı bilgi alan Frekans elektrik, kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme cast folyo olarak adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılmaktadır. Cast folyo diğer folyolara göre çok ince bir yapıya sahip olup, araçların cam kanalları ile olukların içlerine rahatça esnetilerek yapıştırılmaktadır. Araç giydirme uygulamaları tecrübeli montaj ekibimiz tarafından Birka Reklam’ın Keyap’taki atölyesinde Birka Reklam garantisiyle özenle yapılmaktadır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmalarının profesyonel grafik tasarım departmanımızca kaliteli baskı ve üretimle üretilerek tecrübeli montaj ekibimiz ile kısa sürede uygulamasını yaptığımız Frekans Elektrik firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.