Geomas, geosentetik endüstrinin öncü şirketi olarak, 2003 yılında kurulmuştur. Müşterilerine inşaat, madencilik, çevre koruma sektörlerinde hizmet ve çözüm ortağı olan Geomas, Birka Reklam ile internet üzerinde yapmış olduğu araştırmalar sonucunda iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden örümcek stant ve branda bayrak çalışmaları için konusunda uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçen Geomas, daha sonra fiyat onayı ile tasarım konusunda yine profesyonel grafik tasarım ile görsel çalışma yaparak katılacağı fuar için işlemlerini tamamlamıştır.

Birka Reklam olarak ithalatını yapmış olduğumuz örümcek stantlarımızdan örümcek stant iskeletine giydirilen paneller ile görsel alan meydana getirilmektedir.

Kendilerine sunulan 3 panelden 8 panele kadar ölçüsü bulunan örümcek stantlardan, kendileri için 5 panelli örümcek stant için karar kılan Geomas, özellikle fuarlarda firmaların çok fazla tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra yine display ürün seçeneklerimizden örümcek stant gibi branda bayrak içinde kendilerine en uygun ölçülere istinaden tasarım ve üretimini sağladığımız çalışmalarımız ile ilgili Birka Reklam’ı tercih eden Geomas firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.