2005 yılında Fikret Gökçe tarafından kurulan Gökçe Grup, yeni ve daha modern çalışma yöntemleri ile yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Öncelikli olarak temizlik sektöründe yetiştirdiği uzman kadrosu, çevre dostu temizlik kimyasal ürünleri ile hijyenle ortamlar için çalışan ve çalışmaya devam eden Gökçe Grup; Araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

20 yılı aşkın süredir 250 den fazla kurumsal müşteriye hizmet veren Birka Reklam tecrübeli ve konusunda uzman müşteri temsilcileriyle Gökçe Grup için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda kendilerine destek vermiştir.

Ayrıca, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede folyo çeşitleri ile ilgili detaylı paylaşım ve bilgilendirme yapılan Gökçe Grup’un Birka Reklam’ı tercih etmesi de hiç tesadüfi olmamıştır.

Araç giydirme çalışmaları haricinde profesyonel grafik tasarım desteği de sağladığımız Gökçe Grup’a, tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.