Tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım, üretim ve pazarlama konularında moda ve güzellik sektörünün perakende liderleriyle çalışan GSS, en iyi tüketici ihtiyaçlarını cevaplamak için zaman zaman çözüm ortakları ile çalışmaktadır.

Birka Reklam’ı display ürünleri için çözüm ortağı olarak seçen GSS, en son Birka Reklam ile Boyner Grup bünyesinde yer alan Boyner mağazaları için yapılan teleskopik ayaklı çarkıfelek için el sıkışmıştır.

Display ürünlerden çarkıfelek seçeneklerinden olan teleskopik ayaklı çarkıfelek, firmaların promosyonlarını dağıtmak için yeni ve eğlenceli bir yol olarak tercih edilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modelleri sunan Birka Reklam, fuar ve etkinliklerde müşterilerimizin potansiyel müşterileri adaylarının farklı model ve ölçülerde üretimi sağlanabilen çarkıfelek modellerle dikkatlerini çekmelerine yardımcı olmuştur.

Birka Reklam olarak 1998 yılından beri, yaptığımız işleri ilk seferinde ve her seferinde doğru ve zamanında tamamlamanın gururunu yaşamakta ve müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan oldukça memnuniyet duymaktayız.

‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile dikkatini çektiğimiz ve kaliteli hizmet ve ürün anlayışımızla çözüm ortağı olarak tercih edildiğimiz için Birka Reklam ve Birka Reklam ailesi olarak GSS Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. ’ye bir kez daha teşekkür ederiz.