Enerji kaynaklarında sürdürülebilirlik ve verimliliğin öneminin her geçen arttığı Dünyamızda işine bağlı, yenilikçi, çevreci, müşteri odaklı çalışmayı benimseyen Intela,  Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın 26 yıldır araç giydirmede 1 numara olmasını sağlayan 250 yi aşkın kurumsal firma bir o kadar perakende müşterisine yapmış olduğu hizmetleri internet sitemizden de ayrıntılı olarak inceleyen Intela, araç giydirme konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden,  araç giydirme ile ilgili yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede uygulama şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım şartları, araç giydirme de kullanılan folyo çeşitleri için detaylı bilgi alan Intela, kendileri için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden tercih etmiş oldukları bölgesel araç giydirme uygulamalarında firma logo yanı sıra resim, imaj, slogan gibi detaylarında bulunduğu bir çalışma yapılarak montaj işlemleri bu detaylara istinaden şekillenmektedir.

Birka Reklam olarak müşterilerimize birinci sınıf ürün ve hizmet sahibi yapmak,  Birka Reklam olarak müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine, uzun vadede kazandıran kaliteyi, ideal bir maliyetle sunan çalışmalarımız için bizleri tercih eden Intela firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.