Örme bayan, çocuk, erkek dış giyim imalat ve ihracat konusunda İstanbul Maltepe’de hizmet veren Kare Mümessillik, araç giydirme için araştırma yaparken ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile dikkatlerini çeken Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka reklam müşteri temsilcileri ile yüz yüze görüşmeler sağlayan Kare mümessillik,  Birka Reklam’dan araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri, araç giydirme işlemlerinde grafik tasarım teknikleri, araç giydirme montaj şekli ve ömrü ile ilgili detaylı bilgiler aldıktan sonra araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme uygulamaları sonrasında araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da Birka Reklam’ın deneyimli ekibinden bilgi alan Kare Mümessillik’e ,  Birka Reklam garantisi ile sunduğumuz hizmet için memnuniyet duymaktayız.

Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Kare Mümessillik’e bir kez daha teşekkür ederiz.