King pazarlama ve dış ticaret A.Ş, 1953 yılında Türkiye’de kurulmuş, 1974 yılında anonim şirkete dönüşmüş ve 1985 yılından itibaren küçük ev aletlerinin üretim ve ithalatına başlamıştır.

1953 yılından itibaren başarılı yükselişi ile tüketicileri tarafından en çok tercih edilen elektrikli ev aletleri markalarından biri olan King, Birka reklam ile mağazalarında promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için çarkıfelek ürünleri için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek üretimi yapan Birka Reklam,  King pazarlama ve dış ticaret A.Ş için de kendilerine en uygun olan display ürün seçeneklerinden duvara monte çarkıfelek çalışmaları için tasarım ve üretim konusunda destek olmuştur.

CNC tezgahında 100cm çapında kesilerek pvc bant ve çark üzeri görsellerin dijital olarak hazırlanması ile oluşturulan çarkıfelek uygulamalarından duvara monte çarkıfelek çalışması için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından ve uzman montaj ekibinden de destek alan King pazarlama ve dış ticaret, kaliteli ürün ve hizmet ile kısa sürede çarkıfelek ürününe sahip olmuştur.

Birka Reklam olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsediğimiz yolumuzda Birka Reklam’ı tercih eden tüm firmalarımız gibi King pazarlama ve dış ticaret A.Ş ’de Birka Reklam’ı tercih ettiği için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.