Kobitsa Türkiye’nin önde gelen firmaları ile yaptığı iş ortaklıkları sayesinde, Derneklere, Sanayi Başkanlıklarına, Holding ve Kobilere, Banka ve Hastane Gruplarına hizmet maçlara. Şirketlerin girdi maliyetlerini düşürmek adına toplu satın almalar yaparak zaman ve operasyon süreçlerini hafifletmekte, sürdürülebilir en uygun fiyatlar sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Kobitsa’nın Birka Reklam ile yollarının kesişmesi,  internet üzerinde araç giydirme araştırması yaparken olmuştur. Öncelikli olarak kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu görüşlere önem vererek satış ve pazarlama departmanımız ile iletişime geçen Kobitsa, grafik departmanımızın tasarım desteği ile araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih etmişlerdir.

Kobitsa firmasını araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmalarında (cephe giydirme, display ürünler, tabela sistemleri…) çözüm ortakları olarak hizmetlerimizin devamlılığını sağlayacak olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.