Kafe, restoran, ofis, otel, perakende mağazalar dâhil olmak üzere pek çok projeye mümkün olan en iyi zaman ve özenle inşa eden bir mimari şirketi olarak İstanbul’da hizmet veren Krn Mimarlık, araç giydirme çalışmaları için internet üzerinde araştırma yaparken Birka Reklam’a rast gelmiştir.

26 yılı aşkın süredir dijital baskı hizmetlerinin kapsadığı tüm alanlarda hizmet sunan Birka Reklam,  250’den fazla kurumsal müşterisi ve bir o kadar perakende müşterisiyle sektörün lideri olmuştur.  Birka Reklam, araç giydirme, display ürünler, tabela sistemleri, başta olmak üzere reklam sektöründe ki tüm ürünleri projelendirip üretebilmektedir.

Müşterileri için en iyi ürün ve hizmeti, en uygun maliyetler ile sunan Birka Reklam, Krn Mimarlık için araç giydirme seğmeninin en uygun çalışması olan araç kapı logoları ile ilgili destek vermiştir.

Araç kapı logo uygulamalarında firma logosu yada unvanı araçların 2 yan ya da 4 kapısı olacak şekilde herhangi bir bölgesine uygulama şeklinde yapılmaktadır. Grafik departmanımız tarafınca araç kapı logo uygulamasında tasarım desteği de vermiş olduğumuz Krn Mimarlık firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.