1994 yılında İstanbul’da kurulan Medel Medikal, sağlık sektöründe tıbbi cihaz üreticisi olarak adından söz ettirmektedir. Her zaman yenilikçi ve bu anlamda öncü olmayı tercih eden Medel medikal müşterilerine yüksek kalitede elektronik ekipmanlar üretmek için sürekli çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Gelişimi ve bilinirliliğini arttırmak amacıyla da sağlık sektörüne hitap eden tüm fuar ve etkinliklerde yer alan Medel Medikal burada ki sunumlar için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden örümcek stant uygulamaları için Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın örümcek stant seçeneklerinden kendileri için en uygun olan 6 panelli örümcek stant ile ilgili tasarım, üretim ve montaj konusunda da destek alan Medel medikal, kendilerine sunulan hizmet kalitesi ve hızlı teslimat için de ayrıca memnuniyetlerini belirtmiştir.

Birka Reklam olarak her zaman müşterilerimizin talep ve isteklerine uygun çözüm odaklı hizmeti benimsemiş olmaktan ve Medel Medikal başta olmak üzere tüm müşterilerimizin ilk ve tek çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Bu anlamda display ürün seçeneklerimizden örümcek stant çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden ve çalışmalarımızı tavsiye eden Medel Medikal firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.