10 yılı aşkın süredir müşterilerine Ezelden Tekstil olarak hizmet veren Ezelden, tekstil üretim deneyimini yepyeni bir marka ile buluşturarak Nagrada’yı hayata geçirmiştir.

Nagrada şehirli, iş hayatında var olan modern kadınlar için ihtiyaç duydukları ürünleri sağlamak amacıyla kurulmuş olup, daha fazla müşteriye ulaşmak marka bilinirliliğini arttırmak amacıyla reklam çalışmalarına önem verilmiş yeni bir oluşum olarak göze çarpmaktadır.

Bu anlamda Nagrada Tekstil yetkilileri kendileri için en iyi uygun tanıtım aracı olarak araç giydirmeyi tercih etmiş ve Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olarak 26 yılı aşkın süredir müşterilerine çözüm odaklı en iyi hizmeti sunan Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme yapılışı ve montaj şekli, araç giydirmede kullanılan folyo ve ömrü, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergileri konularında bilgi alan Nagrada Tekstil, kendileri için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmalarıyla ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme örneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik ekibinden destek alarak kaliteli üretim, tecrübeli montaj ekibinin uygulaması ve Birka Reklam garantisi ile işlemleri tamamlanan Nagrada Tekstil firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.