Moda endüstrisinde henüz müşteriye ulaşmadan veya ihtiyaç fazlasının alınması ile kullanılmayıp çöp haline gelen tekstil ürünleri yaşadığımız dünyamıza zarar vermektedir.

Bu anlamda Türkiye’nin öncü döngüsel dönüşüm hareketi olan Nivogo 2021 yılında kurularak, kıyafetleri 6 aşamalık bir yenileme sürecinden geçirerek tüketiciyle tekrar buluşturmaktadır.

Nivogo,  modanın olumsuz etkisini umuda dönüştürmek,  sonsuz döngüyü başlatmak için tüketicileri bilgilendirmek bilgilendirirken de promosyonlar dağıtarak firma bilinirliliğini daha da arttırmak amacıyla çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden Birka Reklam ile iletişime geçmiş,  Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmalarının üretimi ile ilgili anlaşma sağlamıştır.

Nivogo yer aldığı ve yer alacağı kapalı mekânlara uygun olarak çarkıfelek seğmeninin en uygun maliyetli ürünü olan teleskopik ayaklı çarkıfeleğin üretimi için Birka Reklam’a onay vermiştir.

Kısa sürede profesyonel grafik departmanımızın görsel çalışması ve uzman montaj ekibimizin hazırladığı teleskopik ayaklı çarkıfelek için İstanbul Ümraniye’deki atölyemizden teslimatını sağladığımız Nivogo firmasına çarkıfelek çalışmalarında ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.