İstanbul Sultangazi’de hırdavat ve el aletleri sektöründe hizmet veren Oluşum Hırdavat,  www.olusumhirdavat.com adresinden de satışlarını yapmakta müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için tavsiye üzerine iletişime geçen Oluşum Hırdavat, Birka Reklam’ın geniş ürün yelpazesi ve sahip olduğu müşteri portföyünden oldukça etkilenmiştir.

Araç giydirme ile ilgili Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede kullanılan folyo, Araç giydirme de montaj şekli ve ömrü konusunda detaylı bilgi alan Oluşum Hırdavat yetkilileri,  kendileri için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’dan profesyonel grafik tasarım desteği de alan Oluşum Hırdavat’a araç giydirme için 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim sağlanmıştır.

Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibi tarafından Birka Reklam garantisinde kısa sürede uygulama ile teslimatı sağlanan araçları için Birka Reklam’a güvenen ve tercih eden Oluşum Hırdavat firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.