1979 yılında İzmir’de kurulan Küçükbay şirket grubu bünyesinde yer alan Orkide Yağları, sıvıyağ, zeytinyağı, bitkisel margarin, ev dışı tüketim yağları, pastacılık yağları ve endüstriyel yağlar üretiminde Türkiye’nin en büyük bitkisel yağ üreticisidir.

Kalite ve çeşitliliğe önem veren Orkide Yağları, reklam çalışmaları konusunda 1995 yılından beri geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ve tanıtım(tattırma) standları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın tecrübeli kadrosundan aldığı bilgiler doğrultusunda kendileri için en uygun ölçüde kurulumu kolay ve kullanılan malzemelerden dolayı çok hafif olanları display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünü ve tanıtım (tattırma) stantları konusunda Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Orkide Yağlarının tercihlerinden biri olan tanıtım(tattırma) stantları tamamen plastikten üretilmiş olup, demonte özelliğinden dolayı her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Diğer bir tercihleri olan çarkıfelek ise müşterimizin istediği model, renk ve ölçüde firmaya uygun tasarımı ile üretimi sağlanmıştır.

Doğru ve zamanında teslimatı her zaman müşteri memnuniyeti ile ön planda tutan Birka Reklam,  Orkide Yağları için uygun maliyet,  en uygun şart ve süreçte tamamladığı display ürünler seçeneklerinden çarkıfelek ve tanıtım(tattırma) stantları konusunda tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak Orkide Yağlarına bir kez daha teşekkür ederiz.