Osnet internet hizmetleri 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Müşterileri için her zaman en uygun tarifeler belirleyerek sadece iletişim bilgileri ile birer Osnet müşterisi olmalarını sağlayan Osnet fiber internet, Birka Reklam ile sürekli seyir halinde olan araçlarının araç giydirme çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Daha öncesinden araç giydirme yapmış olduğumuz farklı firmalar ile iletişime geçerek tavsiye ile firmamızı araç giydirme çalışmalarının üretim ve uygulaması için tercih eden Osnet,

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için anlaşma sağlamıştır.  Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra, bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibine araçlarını huzur ve güvenle teslim etmişlerdir.

Birka Reklam araç giydirmede kullandığı 3M markasının yetkili üreticisi olup araç giydirmede kullanılan tüm ürünler 3M garantisindedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olarak 23 yıllık tecrübeli montaj ekibimizle araç boyasını zedelemeden uygulaması tamamlanan araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden, Osnet internet hizmetlerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir keza daha teşekkür ederiz.