‘Evde aletli pilates artık 1 tık ötenizde’ sloganı ile taşınabilir ve katlanabilinir ahşap reformer aletleri kiralayabildiğiniz hem de uzman eğitmenler tarafından hazırlanan derslere abone olabildiğiniz uygulama ile evinizin rahatlığında spor yapabilme imkânı sağlayan pilatesevinizde.com, Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinde araştırma yaparken rast gelmiştir.

Araç giydirme kısaca araçların dış gövdesine yapılan tasarımların dijital baskı olarak hazırlanıp araç üzerine kaplanması çalışmalarına denmektedir.

Birka reklam olarak %100 müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyatlar ve firmalara özel tasarımlar ile 25 yıldır var olduğumuz sektörde araç giydirme, cephe giydirme, display ürünler ve creative çalışmalarda müşterilerimize hizmet vermekteyizdir.

Bu anlamda Birka Reklam’ın sahip olduğu referanslar ve yaptığı işleri inceleyen pilatesevinizde.com, bir diğer firmamızın da tavsiyesi ile araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme çalışmalarının tasarım,  üretim ve montaj işlemleri için Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirme öncesi araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri, araç giydirmede montaj şekli-ömrü ve araç giydirme sonrası yasal işlemler – reklam vergi ödemesi konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken işlemler içinde bilgi verdiğimiz pilatesevinizde.com firmasına araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.