Platin Bilişim, Siber güvenlik, bütünsel güvenlik ve veri koruma çözümleri alanında 2001 yılından beri hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Türkiye’de veri koruma ve veri güvenliği konusunda ilk akla gelen firma olmak için çalışan Platin Bilişim, Türkiye’nin ve Türk mühendislerinin dijital dönüşüm ve yolculuğunda ürün ve çözümleriyle fark yaratmıştır. Bu anlamda katıldığı fuar ve seminerler içinde farklılığını vurgulamak kendini en iyi şekilde anlatmak adına reklam sektörünün geniş ürün yelpazesinden yararlanan Platin Bilişim;

Birka Reklam ile reklam çalışmalarında tercih ettiği display ürün seçeneklerinden örümcek stantları için internet üzerinden iletişime geçen Platin Bilişim, Birka Reklam’ın ithalatını yaptığı reklam sektörünün en portatif ürünü olan örümcek stantları konusunda destek almıştır.

Display ürün seçeneklerinden örümcek stantların Türkiye genelinde nakliyesi özel kutularla yapılmakta ve hardcase yani bankolu stant olarak adlandırılmaktadır. Örümcek standın iskeleti alüminyum, çantaları tekerlekli olduğu için taşınması oldukça kolaydır. Örümcek stant içersin de demir çubuklar, örümcek stant baskı panelleri için rulo mıknatıs, panelleri örümcek stant iskeletine tutturabilmek için panel aparatları bulunmaktadır.

Kullanım alanı çok geniş örümcek stant çalışmaları için Birka Reklam’ın kaliteli ürün ve baskı hizmetine güvenen Platin Bilişim firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.