2014 yılında kurulan Ribbon Flowers & Design en taze çiçekleri ile müşterilerine çiçek siparişi, haftalık çiçek üyeliği, davet ve organizasyonlara çiçek tasarım ve konsept danışmanlığı yapan bir çiçek tasarım stüdyosu olarak İstanbul’da hizmet vermektedir.

Ribbon Flowers & Design her geçen gün filosunu geliştirirken, doğru ve kaliteli bir araç giydirme çalışmasının her gün trafikte olan araçlarının kendileri için de büyük bir farklılık yaratacağına inanmış ve araçları için araç giydirme kararı almıştır.

Araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden araştırma yaparken Birka Reklam’a rast gelen Ribbon Flowers & Design, Birka Reklam’ın 250 yi aşkın kurumsal ve perakende müşteri portföyünü inceledikten sonra araç giydirme çalışmaları ile ilgili bilgilendirmeler için Birka Reklam’ın uzman müşteri temsilcileriyle iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren tecrübeli kadrosuyla, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirme montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi alan Ribbon Flowers & Design araç giydirme çalışmaları için Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Ribbon Flowers & Design, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarımından, 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı-üretiminden ve tecrübeli montaj ekibinden Birka Reklam garantisi ile destek alarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme işlemlerini tamamlatmıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Ribbon Flowers & Design’a Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.