Sade Organik, doğanın lezzet sırları sloganı ile müşterilerine her koşulda memnuniyet sağlayarak, ülkemizdeki organik sektörünün kalite önderi olmak için çalışmakta, çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyadaki insanlara, en iyi ürünü sunarak marka bilinirliğini ve başarısın gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen Sade organik;

Bünyesinde yer alan ürünlerin kalitesi kadar, hedeflerine ulaşmak için reklam çalışmalarının da öneminin fazlasıyla bilincinde olarak, internet üzerinde araştırmaları sonucunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam müşteri temsilcilerinden, firma tanıtım çalışmaları için en uygun display ürünü olarak Plastik aksamdan üretilen ve üzerine firma reklamının uygulanabileceği dört yüzeyi bulunan genellikle ürünlerin tadına bakma için tercih edilen tanıtım standı-tadım standı için görsel ve fiyat çalışması alarak üretim sürecini başlatmıştır.

Kolay kurulum ve fiyat performansı açısından çok cazip bir ürün olan tanıtım standı-tattırma standı ayrıca arka iç kısmında yer alan rafı ile ürün stokunun bu alana yapılmasına imkan verir.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerimizden tanıtım standı-tattırma standı çalışmaları için kaliteli baskı süreciyle Birka Reklam garantisini tercih eden Sade Organik’e Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.