Sentez İnşaat, Geopier Foundation Company (GFC) lisansıyla Rammed Aggregate Pier® (RAP) (Darbeli Kırmataş Kolon – DKK) Sistemlerinin dizayn ve uygulamasını zayıf ve sıkışabilir zeminlere oturan yapılar için hızlı, güvenilir, çevreci ve ekonomik bir zemin iyileştirme çözümü olarak sunarak,Türkiye, Fas ve Azerbaycan için yapmaktadır.

Birka Reklam’ı internet üzerindeki araştırmaları sonucu bulan ve iletişime geçen Sentez, satış temsilcilerimizden aldığı bilgi, sunulan ürün çeşitliliği sonucunda katılacağı fuar için Birka Reklam’ın Display ürünlerini tercih etmiştir.

Ayrıca tercih edebileceği ürünlerin çeşitliliğinden dolayı Birka Reklam bünyesinde yer alan Showroom’ uda ziyaret eden Sentez firma yetkilileri, grafik departmanımızın da desteği ile roll up banner – quick bannerlar için en ideal görsel düzenlemeyi de sağlayarak güzel bir fuar süreci geçirmişlerdir.

Tercihlerinden dolayı Sentez İnşaat’a teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmasında çözüm ortakları olduğumuzu bilmekten mutluluk duymaktayız.