Sölomcan Organik Gübre San. Tic. ve Ltd. Şti., 2014 yılında, yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bitki besleme faktörlerinin iyileştirilerek, daha sağlıklı ve güvenli beslenen toplumların oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Sölomcan tarım sektörünün ihtiyaç ve sorunlarının çözümüne yönelik ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Sölomcan firması ile olan çalışmalarımızın firmanın kurulduğu yıldan beri devam etmesi ve yıllardır çözüm ortağı olarak reklam ürünlerinde Birka Reklam’ı tercih etmesi oldukça memnuniyet vericidir.

Son olarak Tüyap fuarına, Display ürünlerimizden Örümcek Stant ile katılan Sölomcan firması, grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim ile Birka Reklam’ı tercih etmekte ne kadar doğru karar verdiğini hızlı teslimat ile tekrar anlamış ve memnuniyetini yenilemiştir.

Sölomcan firmasına bize güvendikleri ve çözüm ortağı olarak Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.