Tartı 1923 yılında Japonya merkezli kurulmuş bir tartı firması olup, 2003 yılından itibaren İstanbul’da tıbbi cihaz tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.  Tartı sadece akıllı vücut analizi tartılarına odaklanarak bu alanda uzmanlaşmıştır.

Tartı, Birka Reklam ile medikal sektör için yapılacak fuar ve seminerler için display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için tavsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden kendileri için en uygun çarkıfelek modelinin seçimi konusunda destek alan Tartı, kullanacakları yer ve etkinliğe istinaden kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri 70cm çapında ki ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmasının tasarım ve üretimi konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından tasarım için görsel destek alıp yine konusunda uzman montaj ekibinin kısa sürede üretim ve teslimatını yaptığı ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Tartı Medikale tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.