Türkiye ve çevre ülkelerde Barrısol ürünlerinin tek yetkili temsilcisi olarak 30 yıldır İstanbul’da bir yapı mühendislik firması olarak müşterilerine hizmet veren Tekno Endüstri Yapı Ürünleri, Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın 27 yıllık deneyimi ve 500 ü aşkın kurumsal ve perakende müşteri referansından etkilenen Tekno Endüstri Yapı Ürünleri araç giydirme çalışmaları için ilk ve tek tercihini Birka Reklam’dan yana kullanmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için profesyonel grafik tasarım departmanımızdan destek alan Tekno Endüstri Yapı Ürünleri, kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ile Birka Reklam garantisinde araç kapı logo çalışmalarına da kısa sürede araçlarının üzerinde görebilmiştir.

Araç giydirme de reklamın etkisini bilen Tekno Endüstri Yapı Ürünleri, araç giydirmede kullanılan folyo, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almıştır.

Çalışma hayatına başladığı 1997 yılından bugüne kadar geniş bir ürün yelpazesi ile birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu araç giydirme çalışmaları ile tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve hizmet kalitesi ile her zaman müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. Bu anlamda Tekno Endüstri Yapı Ürünleri firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettiği için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.