Torku, Konya şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin 2007 yılı itibariyle ile tek çatı altında toplandığı marka olarak göze çarpmaktadır.

Üretimi yapılan şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamuller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlardan oluşan geniş bir yelpazeye sahip olan Torku, bir çiftçi kooperatif markası olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmalarında ki zamansız yıpranmalar sonucunda tavsiye ile iletişime geçen Torku firması yetkilileri, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri ve araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında detaylı bilgi sahibi olmuşlardır.

Araç giydirme ile ilgili almış oldukları bilgi ve önerilere istinaden araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlayan Torku,  firma araçlarının üzerlerine firma logo, resim ve unvanlarının yer aldığı görsel çalışmayı hazırlatmış ve montajını yaptırmıştır.

Birka Reklam olarak 1997 yılından beri, profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi,  tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile yapmış olduğumuz araç giydirme çalışmaları ile Türkiye’nin ilk araç giydirme firması ve araç giydirmede ilk tercih olan Birka Reklam’ı seçen Torku firmasına seçimlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.