Yeni nesil diş hekimliğinin eğitim adresi olarak bilinen Trigemy,  internet üzerinden mesleki gelişim için gerekli programlarının alabileceğiniz bir uygulama olarak göze çarpmaktadır.

Zamanı izle, sürekli kendini geliştir, daima öğren sloganı ile sanal ortam üzerinden müşterilerine ulaşan Trigemy, sanal ortam harici katıldığı fuar, seminer ve toplantılarda bilinirliğini daha da arttırmak ve potansiyel müşterilerini çekmek amaçlı, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam tarafından müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak alternatifli ebatlarda üretilen çarkıfelek çalışmaları, Birka Reklam müşterilerinin promosyon dağıtımlarına yeni bir soluk, eğlenceli bir bakış açısı olmuştur.

Trigemy firmasına çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için destek veren Birka Reklam ailesi olarak bizler, Trigemy yöneticilerine tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.