Türkiye Finans Katılım Bankası, 2005 yılında %100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olarak kurulmuştur.

Genel Merkezi İstanbul Ümraniye’de olan Türkiye Finans Katılım Bankası, Yeni Yıl etkinlikleri kapsamında çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak, hediye dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileriyle internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine istinaden alternatifli olarak üretilen çarkıfelek modellerinden kendileri için en uygun ahşap ayaklı çarkıfelek modeli için üretim onayı veren Türkiye Finans Katılım Bankası, tasarım-üretim ve montaj konularında da Birka Reklam’ın yenilikçi grafik departmanından ve profesyonel montaj ekibinden destek almıştır.

Birka Reklam 1997 yılından bugüne, geniş ürün yelpazesi ile birçok kuruma reklam hizmeti vermekte olup, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında ki hizmet kalitesi ile müşterilerini en iyi hizmeti en uygun maliyet ile sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen Birka Reklam, ürün kalitesi, müşteri iletişimi, servis kalitesi ve zamanında teslimat özellikleri ile Türkiye Finans Katılım Bankası’yla çalışmalarını memnuniyet çerçevesinde tamamlamıştır.

Birka Reklam olarak çarkıfelek seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Türkiye Finans Katılım Bankası’na tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.