2012 yılında kurulan Vaye iletişim, kongre toplantı ve etkinlik sektöründe müşterilerine kreatif çözümler eşliğinde ürün veya marka ihtiyaçlarına yönelik pazarlama çözümleri üretmektedir.

Bu anlamda etkinlik yönetimi ve tasarımı alanında Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için iletişime geçen Vaye iletişim yetkilileri, kreatif etkinlikler kapsamında temsil ettikleri bir firma için çarkıfelek uygulamalarından gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek tasarım, üretim ve montajı konusunda Birka Reklam’dan destek almıştır.

1998 yılından itibaren müşterilerine,  çözüm odaklı çalışmaları geniş ürün yelpazesi ile makul fiyatlarla sunan Birka Reklam, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin %100 sağladığı bir işletme olarak var olduğu sektörde ön plana çıkmaktadır.

Bu anlamda fuarlarda müşterilerin dikkatlerini çekmek için alternatifli model ve ölçülerde üretimini sağladığımız çarkıfelek seçeneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Vaye iletişim firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.