Profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları ticaretinde uzman bir kuruluş olan Würth, kişiye özel hizmetleriyle pratik sistem çözümleri ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek her geçen gün kendini geliştirmektedir.

İhtiyaçlara istinaden en uygun hizmeti alma düşüncesini benimseyen Würth, Birka Reklam ile tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve referanslarına istinaden yaptığı işleri ilk seferinde ve her seferinde doğru ve zamanın da tamamlamasından dolayı tabela sistemleri için tercih etmiştir.

1995 yılından beri reklam sektöründeki tabela sistemleri hakkında tecrübesi bulunan Birka Reklam, tabela sistemlerinde kullanılan malzeme detaylarına istinaden çok geniş alternatiflere sahiptir.

Birka Reklam ile tabela sistemlerinden totem tabela ve çatı tabela sistemleri için anlaşma sağlayan Würth,  Totem tabelayı Ümraniye – Şerifali’ de ki ofislerinin yol kenarı için çift taraflı olarak tercih ederken, çatı tabela sistemini de gerekli keşiflerin yapılması ile teknik olarak uygulama yapılacak çatıya zarar vermeden üretime alınarak görüş mesafesi uzaktan olacak şekilde hazırlatmıştır.

Müşterileri için her zaman, dünya standartlarında hizmet, etkileyici ve kaliteli hizmet, kusursuz iletişim ve uygun maliyetleri benimseyen Birka Reklam’ı tabela sistemleri için tercih eden Würth firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür eder, cephe giydirme çalışmaları için tekrar çözüm ortakları olacağını bilmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.