Xometry Türkiye, İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde CNC işleme, 3D Baskı, Sac Metal Şekillendirme ve Enjeksiyon Kalıplama teknolojileri ile çevrimiçi talebe özel üretim hizmetleri sunmaktadır.

Birka Reklam’a internet üzeri araştırmaları sonucu ulaşan Xometry Türkiye yetkilileri, Birka Reklam’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan tabela sistemleri için konusunda uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçip kendileri için uygun olabileceklerine inandıkları tabela seçenekleriyle ilgili bilgi almışlardır.

Tabela sistemleri, kurum ve işletmelerin daha fazla kişi tarafından tanınması için kullanılan bir araç olup, yer ve amaca göre şekil ya da boyutları değişmektedir.

Xometry Türkiye, Birka Reklam’dan Tuzla organize sanayi bölgesinde yer alan totem tabela çalışmaları için 3x6metre Avrupa vinil germe ve vinç için destek almıştır.

Birka Reklam olarak tabela görsel tasarım ile birlikte kalite üretim ve profesyonel montaj desteği ile,  planlanan zaman için de teslimatını sağladığımız tabela uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Xometry Türkiye’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.