2012 yılında kurulan Denizler Medikal, sağlık sektöründeki geniş ürün yelpazesi ile kamu ve özel sektörün ihtiyacı olan tıbbi cihaz, ekipman ve aksesuarlarını insan sağlığına uygun olarak sunan İstanbul’da tıbbi bir malzeme deposu olarak bilinmektedir.

Birka Reklam ile katılacakları Expomed Eurasia fuarı için iletişime geçen Denizler Medikal yetkilileri, stant alanları için kendilerine en uygun display ürün seçeneklerinden örümcek stant ve çarkıfelek uygulamaları ile ilgili üretim ve tasarım desteği almıştır.

Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım ekibinden,  örümcek stant ve çarkıfelek görseli için de destek alan Denizler Medikal, kaliteli baskı üretim ve tecrübeli montaj ekibinin uygulaması ve Birka Reklam garantisiyle,  display ürün seçeneklerinden örümcek stant ve çarkıfelek çalışmalarını kısa sürede teslim almıştır.

Birka Reklam olarak ithalatını yapmış olduğumuz örümcek stant reklam sektöründe kullanılan en portatif ürünlerden biridir. Özellikle ilaç firmalarının yoğunlukla kullandığı stant türü olan örümcek stant, sektörde pop up diye de bilinmektedir.  Hard case çantalı olan örümcek stantlarımızın içersin de örümcek stant iskeleti, örümcek stant baskı panellerini tutturabilmek için demir çubuklar, örümcek stant baskı panelleri için rulo mıknatıs, örümcek stant iskeletini tutturabilme için plastik panel aparatı bulunmaktadır.

Çarkıfelek çalışması için de Denizler Medikal’in talepleri doğrultusunda hazırlanan 70cm çapında ahşap ayaklı çarkıfelek ile promosyon dağıtımını eğlenceli hale getirmeye amaç edinen Denizler Medikal’e display ürün çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih etmelerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.